Aktualności - Oficjalna Strona Oddziału Świętokrzyskiego PTTK im. St. Jeżewskiego w Ostrowcu Św Al. 3-ego Maja 5, tel. (41) 265-25-24

Menu główne:

WPROWADZENIE OSTATNICH OGRANICZEŃ ZWIĄZANYCH
Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA COVID – 19
SPOWODOWAŁO ODWOŁANIE OBCHODÓW 70 – LECIA PTTK
W MUZEUM HISTORYCZNO – ARCHEOLOGICZNYM
NA KRZEMIONKACH

Serwis informacyjny
Polskiego Towarzystwa
Turystyczno-Krajoznawczego

Informacje o najnowszych wydarzeniach.

Z przyjemnością informujemy o podpisaniu przez PTTK umowy z firmą Orange Polska SA, na mocy której wszyscy członkowie naszego Towarzystwa będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnej oferty tej sieci telefonii komórkowej.
Prosimy o zapoznanie się z jej warunkami i upowszechnienie tej informacji wśród członków PTTK z macierzystego Oddziału np. poprzez zamieszczenie na stronie internetowej.

Pierwsza oferta obejmująca członków PTTK:
»» Oferta dla członków PTTK - podstawowa (VOICE)

»» Oferta dla członków PTTK – dodatkowy internet (DATA)

Klub InO STOWARZYSZE przygotował trasę po Ostrowcu Świętokrzyskim - Miasto z tradycjami
Zachęcamy do jej przebycia (opis trasy do pobrania
oraz zapoznania się z innymi trasami na stronie projektu Turystyczno - Rekreacyjne Imprezy na Orientację